Журнал

«ЖИЛА» — ПОЗАЧАСОВИЙ ТА ЩИРИЙ АЛЬМАНАХ ДЛЯ ЩИРОЇ Й ДОПИТЛИВОЇ ДИТИНИ, ЩО ЖИВЕ В КОЖНОМУ З НАС

У далекому 2010 році, коли україномовна журналістика майже вимирала як явище, й майже ніхто не вірив, що українською читатимуть, ми все ж зважилися видавати не комерційний, а культурно-просвітницький альманах про життя у всіх його проявах. Про історію, психологію, мистецтво, етнографію, літературу, творчість та особистий досвід дорогих нашому серцю людей.

Журнал

Ви спитаєте, що таке «ЖИЛА»? 
Перш за все, це чарівне слово, яким споконвіку починаються казки. Вічні історії, в яких зібрана мудрість й почуття людей. Казки, які вміють чарівним чином оселятися в серцях дітей і заторкувати найглибші струни душі дорослих. 
Саме тому кожен номер нашого альманаху розпочинається казкою (старовинною чи авторською), яка й передає ідею теми номера. 

Ми пишемо про естетичні й етичні засади, здатні зсередини, на найглибшому рівні, надихнути людину думати по-іншому — не про минущі ідеї, а про те, що є сенсом життя. Ми все ще наївно мріємо разом із читачами виховати справжню вільну і творчу інтелігенцію, здатну створювати атмосферу в суспільстві, підтримувати духовний вогонь і поширювати (висвітлювати) знання, необхідне для духовного балансу цього дивного світу.

У нас нема журналістів, бо всі статті пишуть незалежні, творчі, вдумливі, обізнані, харизматичні особистості, які діляться своїми унікальними знаннями про живе й важливе не лише для них, а й для кожної людини.

Ми віддаємо данину традиціям і святам, які, крім своєї культурної та виховної цінності, мають ще й психологічне і терапевтичне значення, бо підготовка і саме проживання свята не тільки дає можливість відчути диво, але є також прекрасним способом передачі цінностей.

Наш альманах живе поза часом, адже час ніколи не зупиняється, а сьогодення і минуле у своїй основі — те саме. Тому звернутися до будь-якого числа альманаху можна, навіть, через багато років. І ми віримо, що його можна буде передати ще й своїм нащадкам. 

Наша мета — не продати за будь-яку ціну якомога більше примірників, а знайти саме свого читача.

Тож, радіємо, що ви з нами! 
Й неймовірно вдячні вам за підтримку й натхнення!

 

Передрук матеріалів (статей та ілюстрацій) журналу та використання їх у будь-якій формі, повністю або частково, в тому числі й в електронних ЗМІ, можливе лише з письмового дозволу редакції.