Автори
Саша Цикура

Саша Цикура

культуролог, працює як тренер із підлітками

Перший спогад дитинства?
Пам'’ятаю, як летіла в літаку. Мені тоді було рочків зо три. Перший кадр - вид із вікна, другий – біжу довгим коридором львівського аеропорту, а потім дідусь ловить мене й підіймає на руки.

Найпам'ятніше з дитинства?
Часи, коли ми з родиною жили на Херсонщині, у власному приватному будинку. Улюблені собаки, улюблена кицька, найкращі в світі батьки,а ще - море сонця, постійно ввімкнене радіо «Промінь», омлет з помідорами та перцем, щойно зірваними з грядки. Абсолютне щастя.

Важливий життєвий урок?
Якось, після чергової осінньої хандри, усвідомила, що рецепт щастя таки існує. Мій власний рецепт: частіше запитувати себе, чого насправді хочу «тут і зараз»? І максимально дослухатися до відповіді. І робити саме те, чого хочеш. Та пам’'ятати при цьому, що кожне твоє рішення має наслідки. Тож обираючи, -  автоматично береш на себе відповідальність. Якщо ти впевнений, що саме цього хочеш зараз – якщо навіть щось піде не так, ти ніколи не жалітимеш, що зробив те, що зробив.

Улюблене заняття в дитинстві - будь-які ігри з собаками, котами та іншими дітьми.

Улюблена дитяча книжка: Вінні-Пух, Аліса,

Улюблена іграшка/гра?
З молодшого шкільного віку –- «Ерудит».

Реалізована/нереалізована дитяча мрія?
Побудувати притулок для котів та собак. Мрія з дитсадка. Поки, на жаль, нереалізована.

Закінчила НаУКМА, гуманітарний факультет, спеціальність «культурологія». 2 сертифікатні програми з психології в КМА.

Передрук матеріалів (статей та ілюстрацій) журналу та використання їх у будь-якій формі, повністю або частково, в тому числі й в електронних ЗМІ, можливе лише з письмового дозволу редакції.