Умови співпраці

Наш журнал відкритий до співпраці…

З потенційними авторами. Ми запрошуємо, в першу чергу, тих авторів, які можуть поділитися своїм унікальним знанням чи непересічним досвідом. Ми радо вітаємо науковців, які досліджують ту чи іншу тематику, якимсь чином дотичну до теми родини. Ми співпрацюємо з психологами, соціологами, антропологами і фольклористами, істориками і археологами. Завжди раді письменникам. Дуже вітаємо людей творчих, креативних, які роблять щось своїми руками. Раді спілкуватися із батьками, які мають що сказати. Ми шукаємо тексти, написані з душею, а не під замовлення. Ми не замовляємо статті на тему. Не передруковуємо статті, які виходили раніше. Не приймаємо ті статті, які з якихось причин не вийшли в інших виданнях.

З ілюстраторами. Оскільки візуальна складова журналу дуже важлива, то і до підбору ілюстрацій ми ставимося ретельно. Немає рецепту «правильних» ілюстрацій. Але… вони мають бути намальовані від серця.

З розповсюджувачами. Кожен розповсюджувач для нас – на вагу золота, адже саме завдяки вам ми потрапляємо до рук наших читачів. Наразі точки з продажу відкриті в Києві, Дніпропетровську, Львові, Житомирі, Тернополі та Севастополі. Дуже раді будемо будь-якій нагоді співпрацювати із дитячими центрами розвитку, крамничками з товарами для дітей, книгарнями, кав’ярнями, музеями… Тими місцями, де є дуже наш читач!

З рекламодавцями. Політика нашого видання – рекламувати те, що ми могли б порадити самим собі і нашим дітям. За будь-яку рекламу ми відповідальні перед нашим читачем, тому ставимося до відбору рекламодавців дуже ретельно.

Якщо маєте будь-які запитання та пропозиції, просимо писати:

zhylamagazine@gmail.com

Передрук матеріалів (статей та ілюстрацій) журналу та використання їх у будь-якій формі, повністю або частково, в тому числі й в електронних ЗМІ, можливе лише з письмового дозволу редакції.