Добровісті

Найсвіжіші новини від "Жили"!

Працюємо над восьмою "Жилою"!

7 вересня 2014

Раді повідомити, що зараз наша команда на фінальному етапі створення "Жили"-8, тема якою буде "Історія і час". До творення номера долучилися чудові історики ) Ви зможете дізнатися, як сприймали час у давнину, коли виникла "система координат" у історії, чи торкалася колись світу глобалізація, як сприймають діти час і багато чого іншого...

Шосте число - у продажу за два тижні

11 квітня 2013

Нову "Жилу" на тему Природа можна буде придбати у крамницях уже за два тижні.

Визначено тему шостого числа "ЖИЛИ"

28 лютого 2013

Зима завершується, а ми почали готувати шосте число нашого журналу! Тема, яку так давно хотілося творчо «опрацювати» - це "Природа".

Жила 5 нарешті у друкарні

21 лютого 2013

П’яте число «Жили» вже здане в друк. Цей найочікуваніший номер ми присвятили темі Чоловічого і Жіночого, статі та гендеру.

"Жила" продається в крамничці "Експериментаніуму"!

16 лютого 2013

Ми раді повідомити, що у Києві відкрилася ще одна точка продажу "Жили" - крамничка при музеї популярної науки і техніки "Експериментаніум"!

Новорочник на 2013 рік вже у продажу!

10 січня 2013

Ось і закінчилися святки! Друзі, а ви придбали Новорочник на 2013 рік? Чудовий подарунок для маленьких (і великих) творців, настінний календар, який малюєте самі!

Передрук матеріалів (статей та ілюстрацій) журналу та використання їх у будь-якій формі, повністю або частково, в тому числі й в електронних ЗМІ, можливе лише з письмового дозволу редакції.