Номери — Жила №2

Живемо, граючись!

Тема другого числа сімейного журналу "Жила" - іграшки, гра, ігри. Ігри в іграшки, ігри в життя. Гра музична, гра дитяча. Творчість, зростання, творіння, самовираження. Цілісний номер, який охопить тему ігор якнайширше!
Кожна тема, кожна стаття пишеться невипадковими людьми. Друге число "Жили" має ухил у психологію. Бо нині з нами згодилося працювати купа чудових психологів та арт-терапевтів!

У "Мудрощах" ми зазирнемо побачимо, чим гралися маленькі русини. Почитаємо чудове довжелеееезне інтерв'ю із психологом, що займається питаннями обдарованості, у якому йтиметься про важливість гри та іграшок у формуванні творчої, глибокої особистості. Також фахівці (психологи та арт-терапевти) поділяться думками щодо того, які іграшки будуть найкращими для вашої дитини.
 
У "Доброустрої" слінгоконсультант та майстриня розповість про свій шлях до ляльки-мотанки, арт-терапевт і науковий співробітник інституту українознавства викладе думки щодо особливості співорганізації родинних свят. Тут же буде розповідь про вальфдорфську ляльку.
 
В "Образах творчості" йтиметься про музичне виховання маленьких діток, музичний терапевт розповість про способи заохочення вже старших діток до занять музикою, а мистецтвознавець оповість про долю і творчість художника Гейнсборо.
 
У "Колограї" дотикнемося до коренів із фольклористом, який розкаже про еволюцію народної гри.
 
"Рукотвори" покажуть витинанку.
А також подорожі, рецензії, відгуки, особисті історії та роздуми, ну і добірка розповідей про наші з вами улюблені іграшки. Ну і, звісно, казки для дітей, купа фотографій та чудових малюночків!

Передрук матеріалів (статей та ілюстрацій) журналу та використання їх у будь-якій формі, повністю або частково, в тому числі й в електронних ЗМІ, можливе лише з письмового дозволу редакції.