Статті

«Дивниця» — казка чи притча, що тематично відкриває поточне число журналу. «Мудрощі» промовляють мовою історії, психології, філософії. «Доброустрій» розкриває практичну сторону тієї чи іншої теми. «Колограй» йде у ногу з ритмами природи та світу, відкриває народну, фольклорну складову теми номера, наново окреслюючи наше коріння та зв’язки поколінь. «Образи творчості» додають номеру культурно-мистецького звучання, розповідаючи про живопис, скульптуру, архітектуру та музику. «Рукотвори» — те, що можна змайструвати своїми руками. «Крайобраз» — це розповіді про інші країни. «Споглядання» яскравими фотографіями візуалізує ту чи іншу тему. «Читанка» і «Підсилок» — огляди найкращих книжок для дітей, дорослих і сімейного читання. Ну і Додаток — це яскрава гра чи казочка, поробка або пісенник. У кожному номері щось особливе і дуже цікаве!

Чоловіки, які танцюють

21 лютого 2013

Гнучке тіло визначає не лише фізичне здоров’я. Гнучке тіло – це ще й гнучкий розум, що дає змогу мислити творчо, широко і глибоко, ухвалювати нестандартні рішення, легко виходити зі складних ситуацій – усе те, що вміють успішні люди.

Школа майбутнього від Михайла Казініка

21 лютого 2013

З одним із найерудованіших людей сучасності ми говоримо про духовні істини, уроки життя і школу майбутнього.

Розвиваємо у малюків музичне чуття

10 січня 2013

Брак слуху спричиняється не спадковістю, а тим, що у дитинстві ці здібності не було розвинено. Їздячи у фольклорні експедиції, фахівці помітили, що у селах ніхто не посилається на відсутність слуху. Поняття “не вміти співати” не існувало взагалі, такого не могло бути ніяк, а отже, співали всі.

Передрук матеріалів (статей та ілюстрацій) журналу та використання їх у будь-якій формі, повністю або частково, в тому числі й в електронних ЗМІ, можливе лише з письмового дозволу редакції.